למה לקנות אצלנו?

דף הבית >> למה לקנות אצלנו?
אז למה בעצם לקנות אצלנו בסטריאוסקופ?

1. סטריאוסקופ הינה חנות מתמחה אך ורק בציוד סטריאו וקולנוע ביתי ונלוויה ואינה מערבת תחומי התמחות אחרים שאינם שייכים ולכן הופכת אותה למיוחדת וייחודית וזמנה מוקדש ללימוד ושיכלול על מנת להעניק ללקוחות מהניסיון שנצבר. לכן כשליד הרמקולים שמציעים לכם יושב לו שואב אבק או טוסטר או בכלל משלבים לכם תאורה עם המערכת או לחילופין מראים לכם קטלוג ולא ניתנת לכם האפשרות לשמוע ולהשוות את מה שאתם מתכננים לקנות אז יש סיכוי שמתפספס משהו וכדאי לפנות אלינו לקבלת היעוץ הנכון והמתאים ביותר עבורכם.
2. בגלל המגוון הרב של המותגים והחברות אותן אנחנו מייצגים וע"י כך תינתן לכם האפשרות להשוות ולבחון סוגים רבים של ציוד, שכן אין טוב ממראה עיניים ומשמע אוזניים, לכן אנחנו משקיעים בתצוגת החנות לרווחת לקוחותינו. אצלנו תמצטן בחנות מגוון אדיר של ציוד, עשרות זוגות רמקולים ומגברים בהדגמה בכל קשת המחירים והסוגים.
בנוסף בחנות ציוד מיוחד שתראו ותשמעו רק אצלנו, דואגים להביא לכם את המוצרים החדישים והמדוברים ביותר בעולם, פורצי דרך ומציעים טכנולוגית על מיוחדת.
במהלך השנים האחרונות הציוד ההיקפי הנלווה לכל מערכת שנרכשת יודע חשדרג ולמקסם את היכולות של כל מערכת, אנו בסטריאוסקופ ערים לכך ומביאים לכם את המוצרים החדישים ביותר ומציעים ציוד עזר נלווה למערכת אותם אתם רוכשים להנאה מושלמת.
3. שירות אישי ואינטימי הכולל ליווי מקצועי מלא בבחירת המערכת הכולל הדגמה ברמה גבוהה במיוחדשתעניק לכם את כל האמצעים הדרושים לבחירת מערכת המתאימה לצרכיכם האישיים ולטעמכם הבלעדי.
מערכת סטריאו טובה אינה נבנית ביום אחד ועל מנת להתאים את הרכיבים בצורה הנכונה ביותר וע"י כך לעשות שימוש נבון ויעיל בתקציב העומד לרשותכם אנו בסטריאוסקופ מלווים אתכם עד קו הסיום הכולל עצות מקצועיות על מנת למקסם את היכולות של המערכת אותה רכשתם, השאלת ציוד ואביזרים הביתה כתוספת למערכת על מנת לבדוק אותם בתנאים האמייתים ובחלל בו יורכבו ויותר מהכל הבנה מוחלטת של המערכת אותה קניתם.
4.חווית קניה לא רגילה עם שירות ומקצועיות יוצאת דופן שחשים בה מיד. בירור צרכים נכון ואולטימטיבי המתבצע בשלב הראשוני ומשם ממשיך ומתקדם להאזנה משותפת תוך התחשבות בטעם האישי של כל אחד ואחת מכם.
5. רק אצלנו תוכלו לשדרג את המערכת בתנאים הטובים ביותר בתחום. אנו מציעים תכנית שדרוג אטרקטיבית במיוחד ודרכהו תוכלו להתקדם ברמה מבלי לפגוע הרבה בכיסכם.
6. בסטריאוסקופ המגוון של הציוד עשיר ומורכב מתמהיל מוצרים בסטנדרטים גבוהים בלבד
כל המוצרים מקבלים אחריות רשמית של היבואן הרשמי בארץ וכך מעניקים לכם בטחון ושקט שקניתם נכון וכך מובטחת איכות ואמינות לאורך זמן.
בנוסף מגוון הציוד כולל תצוגות וציוד יד שניה ומוצרים חדשים בהזדמנות כך שאנו מתאימים לכל כיס
7. יצירתיות ויעילות מירבית בבניית המערכת בסטריאוסקופ תוך התחשבות מקסימלית בצרכים שלכם ושימת דגש מיוחד על התאמה מושלמת מקצועית בין כל רכיבי המערכת תוך הקפדה ושמירה על התקציב אותו הקצבתם למערכת.
8.בגלל שאנחנו חנות ייעודית ומתמחה רוב המוצרים נקנים על ידינו מהספקים במחירים הטובים ביותר בשוק משמעותית טובים מחנויות אחרות ובנוסף שמירה על הוצאות תפעול לא גבוהות תבטיח לכם את המחיר הטוב ביותר בשוק, רק בסטריאוסקופ.

Go Back  Print  Send Page 
  

 
     TRADE IN
     AWARDS 2011
     AWARDS 2012
     AWARDS 2013
     AWARDS 2014
     AWARDS 2015
     stereoscope unique
     קבלת הצעת מחיר
     B&W סדרה 800
  דף הבית

 
אודות

 
נציגויות
 Trade In

 
Stereoscope Unique

 הצעות מיוחדות
 סטריאו

 
קולנוע ביתי

 
רמקולים
כל הזכויות שמורות לסטריאוסקופ, אין להעתיק, להפיץ ולהציג בפומבי.
בניית אתרים
בניית אתרים